Extraliga 2023

Sezóna 2023

Pro extraligový ročník 2023 došlo ke změnám v týmu. Klub opustila Veronika a v hostování již nepokračovala Sylva, náš tým naopak doplnila juniorka Míša. Hostujícími hráči byli znovu Vojta Lukáš a Romča Hodboďová. Staronovým kapitánem se stal po třech letech znovu Tomáš. Těžký start na domácí půdě se nám povedlo přetavit do dvou důležitých vítězství nad CdP Loděnice a HRODE Krumsín I.

Slabou chvíli jsme si připsali ve druhém kole. Slibně rozehrané utkání proti obhájci PC Sokol Lipník v jejich domácím prostředí jsme nedotáhli do vítězného konce a připsali jsme si těsnou porážku, která nás však ve výsledném zúčtování nemusela příliš mrzet.

Ve třetím kole na nás čekal náš tradiční rival z Vrchlabí a domácí PEK Stolín, navíc nám v tomto dvojzápase chyběla zkušená Romča. Míša se však s tíhou okamžiku vypořádala skvěle a i díky kvalitním a zodpovědným výkonům zbytku týmu jsme obě utkání vyhráli. Před posledním kolem tak byl boj o titul v našich rukách – stačilo zvítězit v obou utkáních s papírovými outsidery.

Proti 1. KPK Vrchlabí B jsme ale odstartovali hodně špatně a prohráli obě trojice. V těžké situaci jsme se ale nesesypali, naopak jsme se semkli a zúročili letité zkušenosti. Ve zbývajících zápasech jsme předvedli výborné výkony a zaslouženě jsme se mohli radovat z vítězství v extralize, na které jsme čekali dlouhých pět let. Na druhé příčce skončil tým CdP Loděnice, bronz vybojoval PC Sokol Lipník.

Sestupové příčky obsadily týmy PEK Stolín a Sokol Kostomlaty. Do Extraligy se naopak vrátí SK SAHARA Vědomice a premiérově také vítěz první ligy PC Sokol Velim.

EXTRALIGOVÁ TABULKA 2023

Pořadí Tým Zápasy Velké body Rozdíl malých bodů Rozdíl skóre
1. Carreau Brno 7 6 73 210
2. CdP Loděnice 7 5 57 99
3. PC Sokol Lipník 7 5 51 140
4. HRODE Krumsín I 7 4 41 75
5. 1. KPK Vrchlabí A 7 4 25 100
6. 1. KPK Vrchlabí B 7 3 11 19
7. PEK Stolín 7 1 -109 -311
8. Sokol Kostomlaty 7 0 -149 -332

 

Úspěšnost hráčů Carreau

Vojtěch Lukáš (host.) 0
Romana Hodboďová (host.) 0
Franck Ferlay 0
Jiří Grepl 0
Tomáš Michálek 0
Ivo Michálek 0
Michaela Dudašková 0
Jan Michálek 0
Pavel Hodboď 0

Z individuálních statistik je zřejmé, že jsme si hostující hráče vybrali dobře. Romča Hodboďová i Vojta Lukáš předváděli skvělé a stabilní výkony, což potvrzuje 80% úspěšnost vítězství.

Z čistě klubovýh hráčů byl v roce 2023 nejlepší Franck Ferlay, který nastoupil do 14 zápasů a 9 z nich vyhrál. Samá vítězství si připsal Pavel Hodboď, ale zasáhl pouze do 5 zápasů v posledním kole.

Všichni ostatní členové týmu dosáhli na úspěšnost alespoň 50 %, což značí vyrovnanost naší sestavy. Nejvytíženějším hráčem týmu byl Vojta Lukáš s 20 odehranými zápasy.

pozn.: Červeně jsou uvedeni ti, kteří zasáhli alespoň do třetiny možných utkání.

Extraliga 2023

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!